czy
LOGIN
HASŁO

Jesli nie pamiętassz hasła? ZRESETUJ TU
o korzyściach z posiadania konta dowiesz się w Pomocy
ZALOGUJ SIĘ
strzałka do góry
II OLESZYCE PÓŁMARATON - 22.02.2015
Wybierz liste: -Ogólna- -21.097km- -11.7kmNORDIC-
Lista Startowa : 21.097km
190 Zgłoszonych
19 Kobiet
171 Mężczyzn
181 Opłaconych
Sortuj wg:
STATYSTYKA
Imie Nazwisko Płeć Rok ur. Klub Miejscowość Kraj OplataTeam
TomaszAntonik
M
1985
ATOM KRAKÓW
Kraków
TAK
TomaszBerwisz
M
1975
Jarosław
TAK
ANNABIELAK
K
1980
Stowarzyszenie Maraton Lubelski
LUBLIN
TAK
MarekBisek
M
1962
LW Bogdanka
Lublin
TAK
JAROSŁAWBORDA-SIECZKOWSKI
M
1973
JASŁO
TAK
SławomirBosak
M
1972
Biłgoraj
TAK
AnnaBrzozowska
K
1970
Krasnystaw
TAK
ArmandBrzozowski
M
1969
Krasnystaw
TAK
DariuszBuba
M
1975
Leżajsk
TAK
MarekBuczko
M
1962
RUN RUN OLESZYCE
Oleszyce
TAK
maciejbujak
M
1973
M M B U J A K
lublin
TAK
AndrzejBykowski
M
1970
Przemyśl
TAK
SławekBździuch
M
1975
Biłgoraj Biega
Biłgoraj
TAK
PawełChomyszyn
M
1996
ZS Lubaczów
Krowica
TAK
ŁukaszChudzik
M
1993
Klub Matiego Jeżowe
Nisko
TAK
KamilCich
M
1984
Przemyśl
TAK
PawełCiuba
M
1975
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół",
Jarosław"
TAK
WacławCzaja
M
1974
Przemyśl
TAK
MarcinCzuchnowski
M
1976
Rzeszów
TAK
KrzysztofCzwakiel
M
1991
JGB Sokół
Jarosław
TAK
JerzyDąbek
M
1976
Wola Zarczycka
TAK
PrzemysławDębiec
M
1974
Biegam Bo Lubię
Rzeszów
TAK
DanielDryniak
M
1976
Przemyski Klub Biegacza
Przemyśl
TAK
DamianDziewiński
M
1981
TG ,,Sokół' Sanok
Sanok
TAK
ŁukaszDziuk
M
1987
Sietesz
TAK
AgnieszkaFaron
K
1982
Norafsport
Kraków
TAK
PawełFerfecki
M
1983
Ropczyce
TAK
WaldemarFin-Szumowski
M
1960
Przemyski Klub Biegacza
Przemyśl
TAK
grzegorzgajek
M
1979
wieś tańczy i biega
czółna
TAK
magdalenagajek
K
1974
wieś tańczy i biega
lublin
TAK
BogdanGałuszka
M
1972
JGB Sokół Jarosław
Jarosław
TAK
Maciej gontek
M
1978
Głogów małopolski
TAK
ADAMGOTFRYD
M
1974
APSdata
JASŁO
TAK
MagdalenaGrabowska
K
1986
Biegunka Team Polska
Budy Głogowskie
TAK
WojciechGrabowski
M
1974
Lublin
TAK
RenataGrabska
K
1950
Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica
Rzeszów
TAK
JacekHadam
M
1968
Przemyski Klub Biegacza
Cieszanów
TAK
SławekHadro
M
1987
Olimp Endurance Team
Dubiecko
TAK
BeataHałka
K
1977
Biłgoraj
TAK
TomaszHandziak
M
1982
Lubaczów
TAK
ZdzisławHaszto
M
1955
nie
Leżajsk
TAK
KrzysztofHendzel
M
1980
Radymno
TAK
PawełHorodecki
M
1994
Przeworsk
NIE
MarekHyz
M
1976
Biłgoraj Biega
Biłgoraj
TAK
EwaJackowska
K
1974
JGB SOKÓŁ",
Jarosław"
TAK
JacekJackowski
M
1972
JGB SOKÓŁ",
Jarosław"
TAK
KrzysztofJaworski
M
1980
Stary Sącz
TAK
RemiJeleń
M
1991
BESTIA
Maków Podhalański
NIE
PrzemysławJodłowski
M
1983
Przemyśl
TAK
WaldemarKaczor
M
1972
Rzeszów
TAK
MarekKalandyk
M
1966
Hermanowa
TAK
AndrzejKarp
M
1961
Drużyna Zbója Becza
Biecz
TAK
JacekKawalec
M
1971
TEAM IWO
RZESZÓW
TAK
ZbigniewKąkol
M
1984
Water Team
Gwoźnica Dolna
TAK
MichałKiełboń
M
1989
Przeworska Grupa Biegowa
Przeworsk
TAK
RyszardKlamut
M
1957
Jabłonica Polska
TAK
PawełKlojzy
M
1983
Przemyski Klub Biegacza
Lubaczów
TAK
BogdanKlóska
M
1970
Horyniec - Zdrój
TAK
MarcinKmieć
M
1979
Biłgoraj
TAK
DamianKobeluk
M
1977
Biłgoraj
TAK
PiotrKobylarz
M
1986
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Rzeszów
TAK
KarolinaKochaniec
K
1988
Lublin
TAK
DARIUSZKOHUT
M
1972
PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
PRZEMYŚL
TAK
AnetaKołodziej
K
1987
Rzeszów
TAK
JózefKołodziej
M
1953
Klub Biegacza Lubaczów
Lubaczów
TAK
AndrzejKołtuniewicz
M
1976
wieś tańczy i biega
Lublin
TAK
TOMASZKOMISARZ
M
1983
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Krasne
TAK
KrzysztofKopeć
M
1973
Rzeszów
TAK
Łukaszkordowicz
M
1979
Biłgoraj
TAK
JanuszKornaga
M
1962
LKS Zdrój Horyniec
Horyniec-Zdrój
TAK
MarcinKorzonek
M
1980
Sprint Gorzyce
Gorzyce
TAK
LeszekKot
M
1951
LW Bogdanka
Łęczna
TAK
ŁukaszKotliński
M
1988
Rzeszów
TAK
MichałKozak
M
1983
JGB Sokół
Jarosław
TAK
wieslawkoziol
M
1952
krosno
TAK
JanuszKrasoń
M
1980
Rzeszowski Klub Morsa SOPELEK
Budy Głogowskie
Tak
Krzysztof Kruszyński
M
1969
Laboratorium Pięknego Uśmiechu
jasionka
TAK
MarcinKrzemiński
M
1978
Sprint Gorzyce
Gorzyce
TAK
JustynaKrzyś
M
1986
Klub Matiego Jeżowe
Jeżowe
TAK
MarcinKrzywonos
M
1981
Przeworska Grupa Biegowa
Przeworsk
TAK
WojciechKułakowski
M
1960
Lubaczów
TAK
ŁukaszKutryn
M
1985
Biszcza
TAK
PrzemysławLasota
M
1988
Chmielnik
TAK
WiesławŁach
M
1970
Klub Matiego Jeżowe
Jeżowe
TAK
TomaszŁeptuch
M
1980
SKB Stalowa Wola
Komarów
TAK
AndrzejŁukasik
M
1965
Lublin
TAK
StanisławŁukasz
M
1972
Trzy Kopce
Dębiny
Nie
KamilMachała
M
1991
Tryńcza
TAK
KarolMajewski
M
1995
Cieszanów
TAK
GrzegorzMajewski
M
1990
Cieszanów
TAK
MariuszMaksymowicz
M
1972
Run Run Oleszyce
Nowy Dzików
TAK
KrzysztofMarkowicz
M
1967
Jeżowe
TAK
JacekMaślanka
M
1975
JGB Sokół
Jarosław
TAK
MieczysławMazur
M
1952
Lubaczów
Lubaczów
Nie
PiotrMazur
M
1974
Rzeszów
TAK
JanuszMeder
M
1969
Karolówka
TAK
AndrzejMichalski
M
1959
Ambasador Festiwalu Biego Krynica 2015
Sanok
TAK
JerzyMickiewicz
M
1968
BBL
Jarosław
TAK
IreneuszMikos
M
1969
Rokitno
TAK
andrzejmoskal
M
1954
biecz
TAK
MariuszMotyka
M
1963
JGB Sokół
Radymno
TAK
MagdalenaMusialik
K
1984
Rzeszów
TAK
KamilMusiał
M
1991
Politechnika Rzeszowska
Budy Głogowskie
NIE
SebastianNiedziela
M
1976
Akademia Sportu Lubaczów
Lubaczów
TAK
AdamNiesyn
M
1973
Sprint Gorzyce
Gorzyce
TAK
MirosławNosowski
M
1967
Lublin
TAK
PiotrNyzio
M
1988
Błędowa Tyczyńska
TAK
ArturObcowski
M
1974
amator
Oleszyce
TAK
GrzegorzObroślak
M
1977
Traper Lubaczów
Lubaczów
TAK
MartaOronowicz
K
1969
JGB SOKÓŁ
Munina
TAK
Bartłomiej Orybkiewicz
M
1986
NEPTUN LUBLIN
Lublin
TAK
JaromirPajda
M
1972
CARYŃSKA
Jarosław
Tak
WojciechPałczyński
M
1990
RUNNERS CIESZANÓW
Cieszanów
TAK
DariuszPansewicz
M
1983
Przemyski Klub Biegacza
Przemyśl
TAK
PrzemysławPaszko
M
1977
Jarosław
TAK
LeszekPatruś
M
1984
21blog
Rzeszów
NIE
GrzegorzPawlak
M
1986
LW BOGDANKA
Łęczna
Tak
RobertPiątek
M
1970
IPA Przeworsk
Ostrów
TAK
WojciechPietrzyk
M
1977
Norafsport
Kraków
TAK
leszekpięta
M
1963
przysieki
TAK
Marek Piwowarczyk
M
1961
biegam. bo lubię
lubaczow
TAK
WaldemarPlebankiewicz
M
1964
JGB Sokół
Jarosław
TAK
MICHAŁPŁAZIAK
M
1997
GOSIR JEDLICZE
JEDLICZE
TAK
MarekPodlipny
M
1974
LW BOGDANKA
Łęczna
TAK
KrzysztofPopławski
M
1969
Przemyski Klub Biegacza
Przemyśl
TAK
JerzyPoszelężny
M
1973
Warzyce
TAK
PiotrPrajzner
M
1986
Milcza
Tak
JerzyPredki
M
1972
Hermanowa
TAK
Robert Preisner
M
1968
PKB i Przemyski Klub Podkarpacie
Przrmyśl
TAK
RafałPrzeszłowski
M
1992
Przeworsk
TAK
TomaszPukas
M
1991
amator
Oleszyce
TAK
DamianPyrkosz
M
1971
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Rzeszów
TAK
MateuszRawski
M
1982
Lubaczów
TAK
MarianRóżański
M
1953
Run Run Oleszyce
Oleszyce
TAK
TomaszRyniewski
M
1975
Lublin
NIE
JarosławRyznar
M
1981
Jasło
TAK
DorotaSękowska
K
1979
Stowarzyszenie Maraton Lubelski
Lublin
TAK
GrzegorzSikora
M
1978
Przemyski Klub Biegacza
Przemyśl
TAK
BartłomiejSkrzyniarz
M
1988
Jarosław
TAK
JanSlowik
M
1970
Hermanowa
TAK
TomaszSmoliniec
M
1975
Dachnów
TAK
JakubSobień
M
1983
Przeworsk
TAK
JanuszSpirała
M
1973
Klub Matiego Jeżowe
Łańcut
TAK
BartłomiejStanowski
M
1988
RUNNERS CIESZANÓW
Cieszanów
TAK
KrzysztofStasiak
M
1980
Głogów Małopolski
NIE
Sławomir Surmacz
M
1970
Przemyśl
TAK
GrzegorzSurowiec
M
1982
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Rzeszów
Tak
AlbinaSzałańska
K
1971
Lubaczów
TAK
AdamSzałański
M
1953
Biegacza Lubaczów
Lubaczów
TAK
JanSzczygieł
M
1952
Lubaczów
TAK
MarianSzewc
M
1954
Bilgoraj
TAK
Robert Szkoda
M
1985
Biłgoraj Biega
Biłgoraj
TAK
SebastianSzpinda
M
1979
Biłgoraj biega
Biłgoraj
TAK
RyszardSzpyt
M
1970
Biłgoraj
TAK
RadosławSzyk
M
1981
Lubaczów
TAK
ArturSzyk
M
1976
JGB Sokół
Jarosław
TAK
AdamSzymanik
M
1979
Tarnogród
TAK
EwaSzymańska
K
1964
JGB Sokół
Jarosław
TAK
PawełSzynal
M
1994
Lubaczów
TAK
DorotaTarnowska
K
1977
Biegunka Team Polska
Budy Głogowskie
TAK
Jacek Tarnowski
M
1974
Biegunka Team
Budy Głogowskie
TAK
GrzegorzTarnowski
M
1984
JGB Sokół
Jarosław
TAK
LeonTomaszewski
M
1954
LW BOGDANKA
Łęczna
Tak
KonradTomczyk
M
1984
Wietlin
TAK
KrzysztofTryniecki
M
1971
Traper Lubaczów
Lubaczów
TAK
IwonaTurosz
K
1990
PWSZ AZS Sanok
Leżajsk
Nie
ZbigniewTurosz
M
1959
Leżajsk
TAK
elżbietaTworko
K
1975
Lubaczów
TAK
MichałUlman
M
1987
Łańcut
TAK
GrzegorzWalczak
M
1983
JGB Sokół
Jarosław
TAK
KrzysztofWałczyk
M
1985
Łowce
TAK
JacekWasylów
M
1980
Przemyśl
Tak
StanisławWażny
M
1979
MOS Lubaczów
Lubaczów
TAK
KrzysztofWęgrzyn
M
1966
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Krasne
TAK
KrzysztofWiglusz
M
1980
-
Gać
TAK
KatarzynaWiniarska
K
1980
Przemyski Klub Biegacza
Przemyśl
TAK
StanisławWit
M
1963
Klub Biegacza Lubaczów
Lubaczów
TAK
CzesławWołoszyn
M
1962
Pizuny Roztocze Wschodnie
PIZUNY
TAK
JacekWójcik
M
1978
Godowa
TAK
TomaszWójcik
M
1979
Sprint Gorzyce
Gorzyce
TAK
PiotrWyczawski
M
1970
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
RZESZÓW
TAK
TOMASZZAJĄC
M
1968
-
RZESZÓW
TAK
JózefZając
M
1975
Rokietnica
TAK
JERZYZAJĄCZKOWSKI
M
1970
Przemyski klub biegacza
Przemyśl
TAK
MarcinZakościelny
M
1970
wieś tańczy i biega
LUBLIN
TAK
MikołajZasiadko
M
1970
LW Bogdanka
Łęczna
TAK
GrzegorzZiemba
M
1979
Rzeszów
Tak
MarekZłonkiewicz
M
1970
Rzeszów
TAK
Mirosław Żukowicz
M
1983
Lubaczów
TAK
SebastianŻuliński
M
1974
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Rzeszów
TAK